Náš příběh

Jako každá správná a úspěšná firma, jsme s kolegou začali v ,,garáži“, naší první kanceláří, která vznikla přestavbou místnosti pro auta. S pražením kávy na naší první stogramové pražičce. Psal se rok 2012. Postupně jsme se naučili po malých dávkách pražit různé odrůdy káv, které jsme si poctivě i vypili. A protože naše kafe chutnalo nejen nám, ale i našim návštěvám,  v roce 2014 dozrál čas na větší kilogramovou pražičku a zcela nový život – vznikl KAFEBAK s.r.o..

Z předchozích zkušeností vycházíme, pro současné optimální pražení zelené kávy. Stupeň pražení – tak akorát, aby kafe bylo skvělé. Od prvopočátku klademe velký důraz na kvalitu zelené kávy našeho výhradního dodavatele – EXCELSO s.r.o.. Pro pražení používáme pouze ty nejkvalitnější, výběrové, ručně sbírané druhy káv. To, že naše kafe opravdu chutná, nám potvrzují i odběratelé, kterých stále přibývá.

Mezi našimi odběrateli jsou domácnosti, firmy i jednotlivci. Letos 2019 nastal čas vstupu na online obchodování – založení našeho eshopu ve spolupráci se skvělými lidmi z Picards s.r.o. a pana Milana Hrnčála.

Snažíme se o to, aby pití našeho kafe byl Váš opravdový zážitek. Těšíme se na Vaše objednávky.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení