Náš příběh

Jako každá správná a úspěšná firma, jsme s kolegou začali v ,,garáži“, naší první kanceláří, která vznikla přestavbou místnosti pro auta. S pražením kávy na naší první stogramové pražičce. Psal se rok 2012. Postupně jsme se naučili po malých dávkách pražit různé odrůdy káv, které jsme si poctivě i vypili. A protože naše kafe chutnalo nejen nám, ale i našim návštěvám,  v roce 2014 dozrál čas na větší kilogramovou pražičku a zcela nový život – vznikl KAFEBAK s.r.o..

Z předchozích zkušeností vycházíme, pro současné optimální pražení zelené kávy. Stupeň pražení – tak akorát, aby kafe bylo skvělé. Od prvopočátku klademe velký důraz na kvalitu zelené kávy našeho výhradního dodavatele – EXCELSO s.r.o.. Pro pražení používáme pouze ty nejkvalitnější, výběrové, ručně sbírané druhy káv. To, že naše kafe opravdu chutná, nám potvrzují i odběratelé, kterých stále přibývá.

Mezi našimi odběrateli jsou domácnosti, firmy i jednotlivci. Letos 2019 nastal čas vstupu na online obchodování – založení našeho eshopu ve spolupráci se skvělými lidmi z Picards s.r.o. a pana Milana Hrnčála.

Snažíme se o to, aby pití našeho kafe byl Váš opravdový zážitek. Těšíme se na Vaše objednávky.